İzleyiciler

13 Şubat 2011 Pazar

Kate Middleton

 Şu günlerde İngiltere'nin en şanslı kadını diye anılan güzel şahsiyet.. İngiltere prensi William'ın nişanlısı, Kraliçe Elizabeth, Prens Charles ve yaşasaydı oğlunun mutluluğuna şahit olacak olan Lady Diana'nın gelini.. Aile ilk zamanlar ilişkiye sıcak bakmamıs ve defalarca ayrılmış Kate ve William. Fakat uzun zaman sonra kraliçe arı babannenin gönlünü fethedebilmiş Kate :) (Kadındaki azim ayrı bir konu tabiki ...)
  29 nisanda prenses oluyor kendisi..

Lady Di'nin izinden gidiyor,umarım kaderi benzemez..(!)

Hiç vazgeçmediği paltoları..
İngiltere onu zevksiz ve çok sade olduğu konusunda eleştiriyor.
Saç aksesurları ve şapkaları sıkça kullanıyor İngiltere gelini..))Uzun boyu ve güzel fiziğiyle sade gece kıyafetlerini oldukça iyi taşıyor.

Bu duru sade güzellik istediği zaman oldukça seksi bir hale bürünebiliyor.Hemde en iddialı,en canlı,en gözalıcı şekilde..Kate yeterki istesin :))Kraliyet düğününü ve Kate'in gelinliğini feci şekilde merak ediyorum..Tv'den de olsa canlı olarak izleyebilicez,herkese hayırlı olsun :)))

Veee..Victoria Beckham düğün hediyesi olarakKate Middleton'a 'royal honeymoon'da giymesi için 
kendi tasarladığı bir elbiseyi göndermek istiyormus.Kate'in sade stiline hayran olduğunu dile getirmiş Victoria Beckham.Kate elbiseyi giyer mi bilinmez ama İngiltere halkı doğallıktan yana olan Kate'in lüksü dısarıya fazla vurmayı seven Victoria'nın elbisesini giymesine pek taraftar değil..

Hiç yorum yok: