İzleyiciler

18 Ekim 2011 Salı

Evo's Angels Ekim

Eeh tabii ben post girene kadar yağmurlar yağdı şimşekler çaktı, birazdan fazla geç kalınmış bir post olsa da  yarın itibariyle sıcaklıkların bir nebze artacağını duyunca hemen cümleyi, yazıdaki ilk paragrafıma uydurup postuma başladım. Geç olsun güç olmasın. :) Dergimizi okumak için buyrun http://evosangels.com/.  Keyifli dakikalar şimdiden :)


***

Merhaba,
Havalar yavaş yavaş soğumaya yüz tutarken dışarda bunun çelişkisini yaşayan 150 kadın bulabilirim :) Bir yanda sandalet giymeye devam edenler diğer tarafta sonbaharın dayanılmaz trendlerine daha fazla dayanamayıp hazan moduna bürünenler.. Ve ben gibi ne giyeceğini bilemeyip ortada kalanlar.. Bir yanda sıcak bastırıyor, akşamları üşüme geliyor, titriyoruz. O halde yapmamız gereken artık temmuzda olmadığımızı kabule edip hırkamızı, blazerimizi yanımızdan eksik etmememiz, hemen sonbahar moduna girmeyin durun! Daha pastırma sıcakları var ! :)
Ben derim ki madem öyle, henüz yazlıklarımızı kaldırmadan geçen seneden kalan veya bu sene edineceğimiz bootie/ankle botlarla şık kombinler hazırlayalım. Deri şort, etek, taytlar gecen sezonun olduğu gibi bu sezonun da gözdesi ve benim hem düz taban biker botlarla hemde yüksek topuklara en çok yakıştırdığım parçalardan. Desenli taytlar diğer favorim, bu sezon çizmelerle en çok kombinleyeceğim alt giyim askerlerim :) Vee pek tabii ki etekler.. İster minisi ister midi ister maksisi.. Çizmelere, bootielere en göz alıcı şekilde yakışandır etekler.. Hazır midi & maksi modası silip süpürürken etrafı gelin onları geçen ay da söylediğim gibi salaş kazaklar ve çizmelerimizle kombin yapalım. Tüm bunları yaparken kot şortları es geçmeyelim zira onlar da bizim gözbebeğimiz :)

*Dizüstü çizmeler tüm şıklığıyla yine gözde, yine elden bırakmayacaklarımızdan, biz onları çok sevdik, her şeye yakıştırdık.
*Topuklu çizmeler sonbaharda pek giyilesi olsa da kışın topuk/kaygan zemin sorunsalı yüzünden pek tercih edilmiyor.
*Kiremit, zümrüt, hardal sarısı renkler hem kıyafetlerde hem çizme/botlarda ah ne güzel ne güzell olacak :)*Oxford tarzı botlar giymek isteyenin yine favorisi.
*Sonbaharda ve kışın jean den ziyade tayt/opak çorap, elbise/şort kombinleri daha tutulur olduğu için çizme alışverişlerimizi bu maddeyi unutmadan yaparsak daha yararlı parçalar elde edebiliriz.
*Kürklü ve püsküllü bootiler mağazalarda yavaş yavaş yerlerini almaya başladı.
*Baştacım rugan binici çizmeler özellikle siyah tayta en çok yakıştırdığım ve kombinlemeyi en sevdiğim çizmeler. Size de tavsiye ederim :)
*Akşamcılar, gececiler partisi daveti bol olanlar bence Miu Miu akımına inceden kapılıp kendilerine glitter/simli bootielerden edinseler pek cici olurlar bence  :)
*Platformu farklı renk olan topuklu çizmeler ve leopar modeller çok revaçta olacak.
*Yılan derili modeller hem çantalar da olduğu gibi ayaklarımızın da gözdesi olacaklar :)
*Dolgu topuk botlar seveniyle bu sonbahar buluşuyor, ben almam, kendime yakıştırmam, alana mani olmam :)
*Unuttuklarım varsa siz bana hatırlatın :)

Keyifli bir ekim ayı diliyorum :)
Sevgiler..

Bu arada 2 tane güzel çekiliş haberim var.


http://rendastyle.blogspot.com/2011/10/armani-pink.html
*http://the-lizard-queen.blogspot.com/2011/10/hediye-gimoradan-altn-kolye-ve-inci.html
Katılmayı ihmal etmeyin :))

3 yorum:

BeTwin Us dedi ki...

Tatlım neredesin özlettin kendini çok! :) Yazını büyük bir keyifle okudum ve kendimi buldum satırlarda :) her sabah acaba ne giysem diye dolabın başında dikilip sonunda kat kat giyinmeye karar veren birisi için çok ilham verici detaylar var! Salaş kazak kot şort kombini yolda mesela güzelim ;)


BeTwin Us

70s and Today dedi ki...

topuklu çizmeler hiç kaymasalar hiç karların içine gömülmeseler daha güzel olmaz mıydı =(
çok güzel bir post olmuş =)

70sandtoday.blogspot.com

Gizem Dalyan dedi ki...

ilk fotograftaki kombin gercekten ilham verici.

bu arada blog'da bir cekilis var:) : http://the-lizard-queen.blogspot.com/2011/10/hediye-gimoradan-altn-kolye-ve-inci.html