İzleyiciler

2 Nisan 2011 Cumartesi

Blake Lively Olmak ..

  1987,Kaliforniya doğumlu bak bak doyulamayan ,Gossip Girl dizisinde Serena karakteriyle yıldızı iyice parlamış insan.O gün bugün de az çok özel hayatı,az çok kısa zaman önce yer aldığı The Town filmi,daha çok Louboutin'in ona özel tasarladığı  'Blake' adı verilen stilettolar,bu aralar Karl Lagerfeld objektifinden çıkan Chanel Mademoiselle çantalarının yüzü olmasıyla ama en çok da kusursuz fiziği ve olay gardolabıyla adından söz ettiriyor..
     Blair yada Serena olmak size kalmış ama dedikodu yapmanın haklı sebeplerini bulduk onlarla :)
     Dizide başlayan kıyafet furyası bize ağzımız açık şekilde Blake'in galalarda,davetlerde,partilerde giydiği dünyaca ünlü markaların elbiselerine bakma fırsatıyla devam ediyor.
   Çok mu güzel,tartışılır çünkü genelde genç yaşına rağmen yüzünde yer etmiş kırışıklıkları eleştiriliyor.Diğer tarafta uzun mu uzun bacakları ve dekolteden kaçmayan tarzıyla beğeni topluyor.
       Bu kadın çuval giyse yakışır !!
       Bende isterdim eleştirmek hakkında 1 2 gossip yapmak ama ne de olsa komplekssiz      
      Türk insanıyım :))
  
  Öğlen facebook/kizlarlaadanzye page de paylaştığım Marchesa elbisesine bak bak doyamadım.Ondan başlayarak elbiselerine göz atalım,iç çekelim derim :)


Evet bir Zuhair Murad herkesi mi asil gösterir yada onda mı böyle durmuş düşünmeden edemedim.


2009 Emmy Awards'da giydiği kırmızı Versace elbisesi olay değil de ne ?? :)

Bazı bazı Gucci'sine rağmen böyle sadelikler yapmıyor değil :)


Wuhahaaaaaahaaaaaaaa !


Siyah rengi pek tercih etmiyor,belki de yaşından dolayı genelde canlı,dinamik renkleri tercih ediyor ama ettiği zaman da işte şekildeki gibi seksi,asil,naif,zarif oluyor..

Sokakta ise görülse tanınmayacak kadar sade ve doğal.Gece hakkını verdikten sonra giyinmenin gündüz abartmaya ne gerek var ki zaten ! diyenlerden..Alkışlar Blake Lively'e ..

Hiç yorum yok: