İzleyiciler

19 Kasım 2011 Cumartesi

DIY; İnci Yaka/ Pearl Collar

 Çok uzun zaman önce başladığım, aslında başladığım andan itibaren yapımının zorluğuna kanaat getirip bitirme konusunda çelişkiler yaşadığım inci yakamı bitirdim ve taktım bile! Hatta bir tane değil 2 tane yaptım, birini de arkadaşıma hediye ettim.. Yapılışı sabır istiyor çünkü benim elimdeki yaka kolalıydı ve incileri tek tek dikmek zor oldu. Bu sebeple önce aralıklı başlamıştım ama daha sonra sık dikişin daha şık duracağına karar verdim. Netice bu, umarım beğenirsiniz :) Outfit postu yapmayı bu yakamla çok istemiştim ancak mümkün olmadı. İşk fırsatta yapmayı diliyorum.. Sevgiler :)İşte bu da bulduğum bir görsel, yapımını değil de bulursanız hazırını kesinlikle tavsiye ederim..

9 yorum:

irem dedi ki...

çok hoş olmuş ellerine sağlık ;) çok sabır isteyen bir iş gerçekten ama sonuç çok güzel olmuş =)

TrendKolik dedi ki...

uzun zamanını aldığı belli tek tek işlemişsin ellerine sağlık çok beğendim,bende yakın bir zamanda yaka yapacağım bakalım ne zaman :)

http://trendkolik.blogspot.com/

70s and Today dedi ki...

çok hoş olmuuuş eline sağlık =) bu el emeği göz nuru yakayla bir outfit postu da bekliyoruz o zaman.. =)

70s and Today

SvGLove dedi ki...

Ama cok guzel, cok cici! Ellerine saglik;) Evet evet outfit'li isteriz;)

Wear A Smile! dedi ki...

çok güzel görünüyor ama, uğraşına değmiş canım :)

BeTwin Us dedi ki...

Sabır kadar yetenek de isteyen bu DIY projesine bayıldım canım, ellerine sağlık ;) ben ilk gördüğüm yerde alacağım bu bebe yakalardan, siyah üstünde nasıl şık durmuş en kısa zamanda kombin postunda bekliyorum tatlım ;)


BeTwin Us

A to Z :) dedi ki...

İremcim, sabır acı meyvesi tatlı mı ne öyle bir şey vardı, anneanneciğim söylerdi hep :) Gerçekten öyle oldu :)

Trendkolik bana kalırsa yapma bulduğun ilk yerden al :))

70s and Today En kısa zamanda, teşekkür ederim :)

SVGlove hihi çok sağol, umarım yapıcam :))

Wear a Smile Evet öyle oldu tatlım, çok sağol :)) En azından o gün taktığımda soran arkadaslarıma Ben yaptım! demek çok zevkli oldu :)

BeTwin Us Çok teşekkür ederim canım, elime iğne bata bata yaptım bitirdim. O zaman ben sana söyliyeyim, H&M'de olduğunu az evvel bir arkadasım söyledi :)

Ballad of Seasons dedi ki...

çok $irinmi$. ben de bugün bunu görüp begenmi$tim: http://www.asos.fr/ASOS-Collier-plastron-en-perles-et-strass/wvyfn/?iid=1643045&cid=14346&Rf900=1550&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Cream&mporgp=L0FTT1MvQVNPUy1QZWFybC1hbmQtRGlhbWFudGUtQ29sbGFyL1Byb2Qv

Fransa'dan sevgiler,
Betül

http://balladofseasons.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

şekerim ya bende yaka yapıcam yakayı nasıl aldın .. böyle sert durması iyi ... evdeki eski yakalardan mı aldın yoksa özle manifaturacıya mı gittin

bilgi pls...